Агенство

Місія

Наша місія - створювати найкращі креативні комунікації та івенти, які об'єднують  щасливих професіоналів, які люблять свою справу. Творити в мирній атмосфері, дотримуючись принципу гармонії між креативністю та ефективністю, наслідуючи принципи екологічності, соціальної відповідальності, етичності, а також широко застосовуючи в своїй практиці найсучасніші та інноваційні технології.

Наше Агентство бачить свою Місію в створенні кращих креативних комунікацій, оригінальних рекламних ідей, організації найкращих івентів, розробці ефективних рекламних стратегій і їх професійному втіленні, для сучасних Компаній.

Ми використовуємо найсучасніші технології в області креативних комунікацій, реклами, івентів, PR, маркетингу, digital, SMM для підвищення продажів наших клієнтів, збільшення лояльності їх споживачів та підвищення прибутковості проектів.

ІСТОРІЯ

Історія Креативного агентства AVera почалася 27 червня 2006-го року зі створення Івент Агентства - Event Design, яке, в подальшому, переросло в рекламне агентство повного циклу - Win Win Group. Після реалізації першої в історії українських ЗМІ 3D-реклами нерухомості в пресі (2010) і ексклюзивної презентації єдиної в Україні унікальної платформи Dinner in the Sky, за компанією міцно закріпилася репутація новатора.

Дотримуючись своєї вищої місії - створювати помітні, що запам'ятовуються, ефективні комунікації і івенти, компанія провела повний ребрендинг (2014) і зробила вибір на користь сучасності і яскравого креативу. Змінилася країна, змінилися люди, відбувся ребрендинг - зустрічайте, Агентство Креативних Комунікацій - AVera.

AVera – think color!

  МИ - НАЙКРАЩІ!

Ми створюємо кращі креативні проекти, івенти і комунікації, завдяки професіоналізму, досвіду, любові до справи, згуртованому колективу і бажанням працювати на благо Клієнта. Ми робимо наших клієнтів щасливими, адже пропонуємо їм тільки креативні та ефективні рішення, а також оптимізуємо ресурси і час на користь Клієнта.

 ЛЮБОВ ДО СПРАВИ!

Кожен співробітник AVera займається улюбленою справою і реалізує свій внутрішній потенціал, займаючись проектом. Ми вкладаємо свою душу в те, що створюємо, тому за допомогою креативних комунікацій від AVera, Клієнти завжди досягають найвищих цілей і твердо займають лідерські позиції у своєму сегменті.

  ЩАСЛИВІ КЛІЄНТИ!

Сенс нашої роботи - створення креативних комунікацій і організація щасливих івентів. Кожен співробітник щасливий, оскільки отримує задоволення від заняття улюбленою справою і цим щастям ми ділимося з нашими Клієнтами. Наші клієнти щасливі, оскільки працювати з AVera легко, креативно, результативно і ефективно.

 Мир і злагода!

У нашому колективі панує мир і ми постійно працюємо над його підтриманням, адже мирна дружня атмосфера сприяє розкриттю творчого потенціалу та створенню ефективних креативних комунікацій. Побудова мирних взаємин, основаних на взаємоповазі та розумінні, з клієнтами та партнерами - наша прерогатива.

 ГАРМОНІЯ ЕФЕКТИВНОСТІ І КРЕАТИВНОСТІ!

Головна мета агентства - створення креативної та ефективної комунікації. Навіть на етапі розробки ідеї ми вже можемо оцінити її ефективність і доцільність. Ми займаємося реалізацією ефективних ідей, які дійсно працюють, оскільки цінуємо час і ресурси свої і наших клієнтів.